Toerkalender groep 5  2019

wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Edo Sander

3-3 Zondag 09:00 Vooraf tocht 45 Nico & Ria 
10-3 Zondag 09:00 Regelmatigheidsrit              ?
17-3 Zondag 09:00 Openingsrit 60 Gerard & Theo
24-3 Zondag 09:00 Gastrijdersrit ( St. Walrick ) 70 Nico & Ria op locatie 10.30u.
31-3 Zondag 09:00 Land van Cuijk 80 Dick & Aad
7-4 Zondag 08:30 Herlaertocht 85 Tineke & Lies
14-4 Zondag 08:30 Boxmeer 85 Marjan & Edo
22-4 Maandag 08:30 Mortelentocht 85 Lies & Peter 2e Paasdag
27-4 Zaterdag ?? Limburgtocht ( 8.30 Bunde ) 110 Gerard V.& Arko S. Koningsdag
28-4 Zondag 08:30 Vrije tocht
90 ??
5-5 Zondag 08:30 Overloonse duinen 85 Edo & Marjan 
12-5 Zondag 08:30 Rondje Son 85 Dick & Aad Moederdag
19-5 Zondag 08:30 Maximakanaal - Lith
90 Edo & Marjan
26-5 Zondag 08:30 Horssen 80 Riny & Mari
30-5 Donderdag 08:30 Bokkerijderstocht 115 Edo & Nico Hemelvaartsdag
2-6 Zondag 08:30 Overloonse Duinen 85 Edo & Marjan
10-6 Maandag 08:30 ??? 90 Elske en Herman
2e Pinksterdag
16-6 Zondag 08:30 Gezamenlijke tocht
 
23-6 Zondag 08:30 Reichswaldtocht 100 Edo & Marjan 
30-6 Zondag 08:30 Oisterwijktocht 90 Theo & Gerard
7-7 Zondag 08:30 Roelanziatocht 100 Mari & Riny
14-7 Zondag 08:30 Plasmolen 90 Aad & Dick
21-7 Zondag 08:30 De Bossche Bol 90 Tineke & Marjan kermisborrel
28-7 Zondag 08:30 Waaltocht 100 Riny & Mari 
4-8 Zondag 08:30 Stapelentocht  85 Nico & Ria
11-8 Zondag 08:30 Kloostertocht 90 Tineke & Lies
18-8 Zondag 08:30 Strabrechtse Heide 100 Riny & Mari
25-8 Zondag 08:30 Oirschot 90 Aad & Dick
28-8 Woensdag IJssel-Berkeltocht 135 Bert Tiebosch e.a. ´s-Heerenberg
1-9 Zondag 08:30 Smakttocht 90 Theo & Gerard
8-9 Zondag 08:30 Geijsteren 95 Mari & Riny
15-9 Zondag 08:30 Spiektocht 85 Marjan & Edo
22-9 Zondag 08:30 Kranenburg 85 Ria & Nico
29-9 Zondag 09:00 Rondje Rosmalen 75 Angelique
6-10 Zondag 09:00 Bakel 70 Ria & Nico
13-10 Zondag 09:00 Grave 65 Herman & Elske
20-10 Zondag 09:00 Niftrik 65 Angelique & Dick
27-10 Zondag 09:00 Sluitingsrit 55 Peter & Tineke Afsluiting seizoen