Ketelaarssmal.jpgLogo_Mart_en_Wilma_Verstegen_Custom.jpgTeugelresort_Custom.jpgbodyvision2_100.jpglogo_ttvuden_Custom.jpg

 

Toerkalender groep 1 - 2    2020

wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Ben Cuppen

Datum Dag Tijd Naam van de tocht Afstand Toerleider(s) Bijzonderheden
1-mrt zondag 9.00 Regelmatigheids rit ?? ??? De Vrije Teugel
8-mrt zondag 9.00 Son  70 Ben Cuppen Brabantse Kluis of Haven
15-mrt zondag 9.00 Poldertocht  80 Henk van de Hoogen Lith
22-mrt zondag 9.00 Waldrick of Grave Gastrijders 80 Ben Cuppen Restaurant Walrick
29-mrt zondag 9.00 Mierlo 85 Jan van Geelkerken/Mart Smits Mierlo
5-apr zondag 8.00 Peeltocht Griendsveen 100 Jos van Sambeek Griendsveen
12-apr zondag 8.00 1-de paasdag 100 vrije toertocht
13-apr maandag 2-de paasdag/ Noord Limburg 100   ?? /   Ben Cuppen Geijsteren
19-apr zondag 8.00 Grafwegentocht Swaantje 100 Tonnie van Kuijk 't Swaantje
25-apr zaterdag 8.00 koningstocht Limburg 125 8:30 uur in Bunde
26-apr zondag 8.00 Maaslandroute 110 Ben Cuppen Rossum
3-mei zondag 8.00 Drunense Duinen 100 Gerard Verhoeven Rustende Jager            
10-mei zondag 8.00 Wellsebrugtocht 110 Henny Kaak Well
17-mei zondag 8.00 Kleef Reichswald  110 Tonnie van Kuijk Kleef
21-mei donderdag 8.00 Vrije tocht (hemelvaart) 100
24-mei zondag Deurne 100 ??/
31-mei zondag 8.00 Vrije tocht (Pinksteren) 100
1-jun maandag 8.00 Grebbeberg 2-pinksterdag 110 Lambert Wijdeven  t Viaduct Rhenen
7-jun zondag 8.00 Oisterwijkse bossen(Pinksteren) 100 Gerard Verhoeven Klein Spyk Oisterwijk
14-jun zondag 8.00 Strabrechtse Heide  100 Jos van Sambeek Mierlo
21-jun zondag 8.00 Reichswald 110 Lambert Wijdeven t Swaantje
28-jun zondag 8.00 Beneden-Leeuwen 110 Tonnie van Kuijk Beneden-Leeuwen
5-jul zondag 8.00 Bockenrijderstocht 110 Gerard Verhoeven/ Frank v. Driel Landgoed Utrecht
12-jul zondag 8.00 Noord-Limburg Geijsteren  110 Ben Cuppen Geijsteren
19-jul zondag 8.00 Emmamolentocht 100 Henny Kaak/Gerard Verhoeven Emmamolen Nieuwkuijk
26-jul zondag 8.00 Vessemtocht 100 Theo vd Berg/Ben Cuppen Vessem
2-aug zondag 8.00 Heusdentocht 110 Gerard Verhoeven Heusden
9-aug zondag 8.00 Peeltocht Griendsveen 100 Mies van Dijk Griendsveen
16-aug zondag 8.00 Waaltocht 110 Arko Scheepmaker Tivoli
23-aug zondag 8.00 Noord-Limburg 110 Ben Cuppen Geijsteren
30-aug zondag 8.00 Kerkdriel 100 Henk van de Hoogen Rossum
6-sep zondag 8.00 Grebbeberg 110 Jos van Sambeek t Viaduct Rhenen
13-sep zondag 8.00 Zaltbommel 100 Gerard Verhoeven Zaltbommel
20-sep zondag 8.00 Reichswald 110 Arko Scheepmaker/Theo Verheij Kleve
27-sep zondag 8.00 Om Venraij  100 Henk van de Hoogen Geijsteren
4-okt zondag 9.00 Mierlo 80 Theo vd Berg/ Mart Smits Mierlo
11-okt zondag 9.00 st Waldrick 80 Ben Cuppen st Waldrick
18-okt zondag 9.00 De 7 Dwergen Cuijk 80 Jos van Sambeek t Veerhuis,Oeffelt
25-okt zondag 9.00 Son 70 Henk vd Hoogen Haven, Son

 

Heb je vragen of opmerkingen ?

Neem contact met ons op :

secretaris@ttvuden.nl

Aantal bezoekers
2
Online

Facebook TTV Uden

facebook